HAKKIMIZDA

İDEAL ELEKTRİK Sizin için en ideali

İdeal Elektrik, serbest tüketicilere elektrik enerjisini “müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyat” anlayışını ilke edinerek hizmet vermek için kurulmuş bir enerji şirketidir.

İdeal Elektrik, Avrupa enerji sektöründe 1.5 milyondan fazla müşteriye %94 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren ve Türkiye’de bir çok sektörde faaliyet gösteren şirketler grubunun bir parçasıdır. Türkiye enerji piyasasında çevreye duyarlı GES ve RES yenilenebilir enerji sistemlerine yaptığı yatırımlar ile de aynı zamanda üretici firma konumunda çeşitli projeleri yürütmektedir.

Enerji sektöründe yaklaşık 10 yıldır edindiği uluslararası tecrübesi, uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile Türkiye Elektrik sektöründe ihtiyaçları analiz edip doğru çözümler bulan, müşterilerine en iyi hizmeti vererek değer katan, sürdürülebilir ve güvenilir bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile sektörde tanınmış bir marka olmak. Türkiye’nin lider perakende elektrik satış şirketlerinden olmak, Hizmet kalitesi ve şeffaflığı ile tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Misyon

Sektördeki en güvenilir şirketler arasında yer almak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, sektörde en uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek, ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı, çalışılması tercih edilen şirket olmak.

İLETİŞİM

1474 sok. No:11
            35220 Alsancak İZMİR

0 (232) 488-22-11

0 (232) 488-21-01

info@idealelektrik.com